Jump to content

Comunitatea DarkElite Romania este in cautare de Staff serios si matur , de asemenea si de servere gaming si clanuri .

Sign in to follow this  
βđʞσđε

Concurs Domeniu .ro

Recommended Posts

Salutare,

M-am decis sa organizez un concurs cu domeniul EpicGames.Ro pentru ca nu-l folosesc si am sa-l dau spre administrare , domeniul expira pe data de : 15.08.2019 si la dorinta castigatorului o sa-l prelungim .

Deci daca doresti sa participi la acest concurs trebe sa indepliniti urmatoarele conditii :

- Sa aveti posibilitatea de a va achizitiona WebHost .

- Sa faceti reclama cu acest concurs pe orice pagina de socializare ( dorim screenshot )

- Sa tineti un banner in sidebar cu partenerul nostru #1 DarkHost LTD .

Deci , daca puteti indeplini aceste conditii lasati un replay cu urmatorul model :

٭ Varsta :

٭ Dovada Reclama :

٭ Sunteti de acord cu termeni nostri ? :

٭ Un numar de la 1 - 25 :

Lista numere :

10 . BaNNeD

21. BurN

Concursul o sa fie incheiat si se va alege castigatorul cand o sa fie 25 persoane inscrise sau pe data de 31 Martie 2019 .

Castigatorul o sa fie ales prin extragerea random a unui numar de la 1-25 cu ajutorul website-ului : random.org .

Mult succes tuturor.

19 hours ago, BaNNeD said:

٭ Varsta : 16

٭ Dovada Reclama : Nu am text... daca voi avea un text voi face o reclama :) 

٭ Sunteti de acord cu termeni nostri ? : Bineinteles!

٭ Un numar de la 1 - 25 : 10

Nu este nevoie de un text ca sa faci reclama , simplu daca te duce minte poti sa spui urmatoarele : Comunitatea DarkElite organizeaza concurs cu domeniu .ro si pui link-ul de la acest topic . Cand o sa revi cu o dovada ca ai facut o reclama in genul o sa te adaug in lista , pana atunci , nu . 

٭ Varsta :18

٭ Dovada Reclama :Screenshot_4.png

٭ Sunteti de acord cu termeni nostri ? :Da

٭ Un numar de la 1 - 25 :21

59 minutes ago, BurN said:

٭ Varsta :18

٭ Dovada Reclama :Screenshot_4.png

٭ Sunteti de acord cu termeni nostri ? :Da

٭ Un numar de la 1 - 25 :21

1 hour ago, BaNNeD said:

٭ Varsta : 16

٭ Dovada Reclama image.thumb.png.39eb1e291c934aa45d81896a7f438155.png

٭ Sunteti de acord cu termeni nostri ? : Bineinteles!

٭ Un numar de la 1 - 25 : 10

Adaugati .

Dupa 5 minute de dat pe butonul generate a iesit unul dintr-e numere , acestea fiind : j34lLP5.png Asa ca , castigatorul este : BurN

T/C

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre DarkElite Romania

Comunitatea DarkElite Romania a fost deschisa pe data de 22 Mai 2017 pentru a gazdui si promova servere Gaming , Clanuri Gaming Designeri si persoane talentate in domeniul Gaming. In aceasta perioada am avut si zile proaste dar si zile bune si de aceea o sa continuam acest proiect pana o sa consideram ca nu mai meritam sa continuam .

• Create New...